Vaillant Ürünleri

Vaillant Kombi Vaillant Klima Vaillant Ürünleri Protherm Kombi Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat İletişim
Vaillant Kombi, tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisatı
Anasayfa › Vaillant Ürünleri vaillant kombi kazan klima kombiler kalorifer tesisat montaj ısıtma
Vaillant Ürünleri
Vaillant Ürünleri Vaillant Ürünleri

Vaillant 1874 yılında şofbenin mucidi olarak bilinen Johann Vaillant tarafından Remscheid’da kurulmuştur.

Sadece(Almanya) 'daki 5 fabrikasında üretim yapan Vaillant’ın ana üretim kalemleri ; LPG ve doğalgazlı kombi cihazları, duvar tipi, yer tipi kat kaloriferleri, kazanlar, şofbenler, elektrikli ısıtıcılar, boylerler, oda termostatları, termostatik radyatör vanaları , dış hava duyar elemanlı otomatik kontrol sistemleri, Isı pompası, yenilenebilir enerji cihazları ‘dır. Kısacası Vaillant; doğalgazlı, LPG’li, fuel-oil’li ve elektrikli sıcak su ve ısıtma sistemlerinde komple bir program sunan bir firmadır.

Vaillant, gerçekleştirdiği satın almalarla, bugün ısıtma teknolojileri alanında dünyanın en güçlü grupları arasında yer almaktadır.

Kombi fiyatları Kombi fiyatları Kombi fiyatları Kombi fiyatları

Vaillant Ürünleri

Duvar tipi Yoğuşmalı Kazan Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Duvar tipi Yoğuşmalı Kazan

VU 376, 466 ve 656 ecoTEC Duvar Tipi Yoğuşmalı Isıtma Cihazları Büyük güçte yüksek verim, A sınıfı enerji verimliliği ile çevre dostu, değişen konfor şartlarına göre kendini ayarlayabilen modülasyonlu yapısı ile yüksek yakıt tasarrufu, istendiği taktirde kolayca boyler ilavesi ile yüksek konforda ...devamı »

ecoVIT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması ecoVIT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı

Vaillant ecoVİT yer tipi yoğuşmlı kazanlar akıllı atık gaz ölçüm elektroniği ile sürekli en ideal yüksek verimde ekonomik kullanım sağlar 1874'den beri Vaillant tecrübesi ile üretilen, Multisensörik sistemli 22, 28, 36, 47 ve 65 kW kapasitelerdeki modellerimiz 2 yıl garantilidir Teknik Özellikleri ...devamı »

ecoCRAFT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması ecoCRAFT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı

Yeni Vaillant ecoCRAFT Yer tipi Dökme Dilimli Yoğuşmalı Kazanlar sahip olduğu verim standartı ile merkezi sistemler için en ekonomik çözümdür. 1874'den beri Vaillant Tecrübesi İle üretilen, 80 / 120 / 160 / 200 / 240 / 280 kW ısıtma kapasiteli 6 farklı modelimiz 2 yıl garantilidir. ...devamı »

Yer Tipi Kazan Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Yer Tipi Kazan

atmoCRAFT Yer Tipi Dökme Dilimli Atmosferik Brülörlü Isıtma Kazanı Vaillant atmoCRaft Yer Tipi Dökme Dilimli Atmosferik Brülörlü Isıtma Kazanları modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile farklı çözümler sunar. 1874'den beri Vaillant tecrübesi ile üretilen, 65, 75, 85, 10 ...devamı »

Boyler Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Boyler

actoSTOR VIH K300 Turbolux Boyler:actoSTOR Boyler ileri teknoloji Turbolux sistem sayesinde küçük depo hacmi ile yüksek sıcaklıkta bol sıcak su, ecovit yoğuşmalı kazan görünümündeki tasarımı ile de estetik görünüm sağlar. uniSTOR Sicak Su Boyleri:Unistor Boylerler bol sıcaksu konforu ve hijyeni ...devamı »

Elektrikli Şofbenler Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Elektrikli Şofbenler

VED Serisi Elektrikli Sofben: Vaillant VED serisi elektrikli şofbenleri sıcak su konforunuz için farklı çözümler sunar. VED E Serisi Elektrikli Sofben: Vaillant VED E serisi elektrikli şofbenleri estetik görünümüyle sıcak su konforunuz için farklı çözümler sunar ...devamı »

Güneş Enerjisi Sistemi Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Güneş Enerjisi Sistemi

auroSTEP VSL S 150 / 250: Yeni Vaillant auroSTEP Paket Güneş Enerji Sistemleri sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile farklı çözümler sunar. auroTHERM VFK 135 D :Drainback Sistem Kollektörleri ile güneş enerjisinden yararlanın auroTHERM pro VFK 125 :Float temper camlı düz kollektörler i ...devamı »

Isı Pompası Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Isı Pompası

Isı pompası en basit tanımıyla elektrik enerjisini kullanarak ısıyı bir yeren başka bir yere taşıma işlemini gerçekleştiren sistemdir. Bilindiği üzere enerji vardan yok, yoktan da var edilemez, yalnızca biçim değiştirir. Isıtma sektöründe çoğu insan için ısı pompası terimi yenidir. Oysa ki evler ...devamı »

Otomatik Kontrol Cihazları Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması Otomatik Kontrol Cihazları

Time Switch 140 Program Saati: Cihaz üzerine monte edilen haftalık program saati calorMATIC 230/240/240f Oda Termostatı:Duvara monte edilen günlük ve haftalık oda termostatı calorMATIC 360f Oda Termostatı:Duvara monte edilen günlük ve haftalık programlı, modülasyonlu kablosuz, dijital oda term ...devamı »

VaiRAD Panel Radyatörler Vaillant Ürünleri Nedir Tanımı açıklaması VaiRAD Panel Radyatörler

Yüksek kalite ve Yüksek ısıl verimli VaiRAD radyatörlerle kışınıza konfor katın. Zengin uzunluk seçeneğine sahip modellerimiz 10 yıl garantilidir. – Hatve; VaiRAD Panel radyatörler 25 mm hatvesi sayesinde ve yüksek konvektör boyları ile, yüksek konvektör yüzey alanına dolayısıyla yü ...devamı »

Sonraki Sayfa »

Vaillant Ürünleri

Vaillant Ürünleri Duvar tipi Yoğuşmalı Kazan ecoVIT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı ecoCRAFT Yer Tipi Yoğuşmalı Isıtma Kazanı Yer Tipi Kazan Boyler Elektrikli Şofbenler Güneş Enerjisi Sistemi Isı Pompası Otomatik Kontrol Cihazları VaiRAD Panel Radyatörler

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda Kalite Politikası İnsan Kaynakları Referanslar Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Site Değerlendirme Anketi İGDAŞ Yetki Belgesi 766

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Vaillant Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Servis 444 2 888 İzolasyonun Önemi Ekonomik Isınma Yöntemleri Hafta Sonu Evlerine Tavsiye Kombi Seçimi İGDAŞ Doğalgaz Neden Vaillant Broşür ve Kullanma Klavuzu
Vaillant Kombi Protherm Kombi Klima Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat Site Haritası İletişim

Bağdat cad. Kaptan sok. Huzur apt. No:1/3 Maltepe-İSTANBUL Tel: +90 216 383 39 11 Faks: +90 216- 441 88 33

www.uysas.com © UYSAŞ Tesisat İnşaat - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET 2010   |   Yasal Uyarı

UYSAŞ Tesisat Facebok UYSAŞ Tesisat Twitter UYSAŞ Tesisat Blogger