Vaillant Servis 444 2 888

Vaillant Kombi Vaillant Klima Vaillant Ürünleri Protherm Kombi Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat İletişim
Vaillant Kombi, tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisatı
AnasayfaFaydalı Bilgiler › Vaillant Servis 444 2 888 vaillant kombi kazan klima kombiler kalorifer tesisat montaj ısıtma
Vaillant Servis 444 2 888

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ & VAİLLANT SERVİS 444 2 888

%100 Tüketici Memnuniyeti'ni sağlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye, Tüketicilerimizin bizimle daha kolay ve hızlı iletişim kurabilmesi için Servis Müdürlüğü bünyesinde bir Call Center Bölümünü oluşturmuştur.

Call Center'in amacı, Vaillant Tüketicisi'ne daha hızlı ulaşabilmek, tüketicilerin isteklerine kısa sürede cevap verebilmek ve hızlı iletişimi sağlıya bilmektir. Call Center Bölümü bu amaçla 15 Ağustos 1996 tarihinde kurulmuştur.

Call Center Bölümündeki personel teknik ve tüketici sorunlarının çözümü konularında eğitim almış deneyimli kişilerdir, böylelikle telefonda hizmet verme süreleri askariye indirilmiştir.

Call Center şirkete gelen tüm telefonları analiz ederek ilgili bölümlere aktarır.
Tüketiciyi telefonda bekletme, teknik bir konuda belirtilen soruları cevaplandırma, servis hizmetleri organizasyon süreleri gibi bir çok veri Call Center'in çalışma sistem ve prensiplerini oluşturmaktadır.

Call Center'in hedefi, yıl boyu gelen telefonların hepsine öngörülen zaman limitleri içerisinde hizmet vererek hızla büyüyüp gelişen Vaillant Ailesinin bir ferdi olan tüketicilerimize sınırsız hizmet sunmaya çalışmaktadır.

%100 Tüketici Memnuniyeti'nin sağlanması için bu çalışmalar kesintisiz Sürdürülecektir.

Kombi fiyatları

BAKIM SÖZLEŞMESİ

Sürekli çalışan Vaillant cihazı yılda birkere uzman bir Vaillant Teknik Servis Elemanı tarafından aşağıda genel olarak açıklanan konularda kontrol edilmelidir.

Kombi fiyatları

SENELİK BAKIMLARDA ;

Vaillant cihazının genel kontrolü, fonksiyon testi ve temizlenmesi yapılır.
Vaillant cihazının fonksiyonel güvenliği sağlanır, böylece her türlü tehlike kesin olarak ortadan kaldırılır.
Vaillant cihazının doğru olarak ayarlanması optimal gaz kullanımını sağlar ve çevreye daha az zararlı atık gazın yayılmasını temin ederek çevre kirlenmesini önler. Daha az gaz gereksiniminden ekonomik kullanın olanakları yaratılmış olur.
Cihaz optimal değerde ayarlanacağı için parçalar daha az aşınır ve cihaz daha uzun ömürlü olur.
Yetkili, iyi bir teknik bilgiye sahip kalifiye Vaillant servis teknikerleri cihazınızın bakımını yapar.
Sadece orjinal Vaillant yedek parçaları kullanılır.

Kombi fiyatları

Vaillant Servis Teknikerleri cep telefonu, özel takım ve techizatları, yedek parça donanımlı mobil servis araçları ve güler yüzü ile her an hizmetinize hazırdır.
İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa ve Eskişehir'de 24 saat içinde arıza servisi garanti edilir

Kombi fiyatları
« Önceki Sayfa Sonraki Sayfa »

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda Kalite Politikası İnsan Kaynakları Referanslar Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Site Değerlendirme Anketi İGDAŞ Yetki Belgesi 766

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Vaillant Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Servis 444 2 888 İzolasyonun Önemi Ekonomik Isınma Yöntemleri Hafta Sonu Evlerine Tavsiye Kombi Seçimi İGDAŞ Doğalgaz Neden Vaillant Broşür ve Kullanma Klavuzu
Vaillant Kombi Protherm Kombi Klima Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat Site Haritası İletişim

Bağdat cad. Kaptan sok. Huzur apt. No:1/3 Maltepe-İSTANBUL Tel: +90 216 383 39 11 Faks: +90 216- 441 88 33

www.uysas.com © UYSAŞ Tesisat İnşaat - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET 2010   |   Yasal Uyarı

UYSAŞ Tesisat Facebok UYSAŞ Tesisat Twitter UYSAŞ Tesisat Blogger