Kombi Seçimi

Vaillant Kombi Vaillant Klima Vaillant Ürünleri Protherm Kombi Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat İletişim
Vaillant Kombi, tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisatı
AnasayfaFaydalı Bilgiler › Kombi Seçimi vaillant kombi kazan klima kombiler kalorifer tesisat montaj ısıtma
Kombi Seçimi

KOMBİ CİHAZI SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Araştırmacı olunuz. Tüm firmaların kombi cihazları ile ilgili yetkililerden veya bayilerinden tatmin edici bilgiler alarak cihazları tanıyın.

Araştırmacı olunuz. Çevrenize, dost ve akrabalarınıza, kısaca kombi cihazı kullanan tanıdıklarınıza sorunuz. Şikayet ve övgülerine dikkat ediniz.

Araştırmacı olunuz. Kombi almaya karar verdiğinizde firmaların satış sonrası hizmetlerini araştırınız. Unutmayınız ki servis ve yedek parça hizmeti olmayan hiçbir mamulden memnun olamazsınız. Firmaların cihazları için verdikleri garanti ve sigortalarını inceleyiniz.

Araştırmacı olunuz. Cihazların emniyet sistemlerini mutlaka inceleyiniz. Yıllarca iç içe yaşayacağınız bu cihazların uzun yıllar problemsiz çalışacak emniyet sistemleriyle donatılmış olmasına dikkat ediniz.

Araştırmacı olunuz. İlk yatırımı değil, kullandıkça ekonomik olacak, yakıtta en cimri en tasarruflu cihazı seçiniz.

Araştırmacı olunuz. En kaliteli malzeme kullanılmış, en uzun ömürlü, ömür garantisi en yüksek, sizi içi ve dışıyla tatmin eden cihazı seçiniz.

Araştırmacı olunuz. Cihazın dış görüşüne bakmayınız. Dış kapağı açtırıp cihazın içerisine bakınız.

Cihazı çalışır halde görmeye gayret ediniz. Çalışır cihazın sesini (sessiz olması çok önemlidir.), alev boyunu ve alev modülasyonunu, emniyet sistemlerini, pompa çalışmadan gaz yolunun açılıp açılmadığını, ateşleme sistemini (elektronik ateşleme olması önemlidir) inceleyiniz.

Araştırmacı olunuz. Cihazın tipine ve ısıl kapasitesine mutlaka dairenizi inceleterek karar veriniz. Tam bir mühendislik çalışması yaptırmadan (ısı hesabı, baca analizi gibi) cihazınızı almayınız.

Araştırmacı olunuz. Kombinin en önemli elemanı olan ısı eşanjörünü inceleyiniz. Uzun ömürlü olmasına dikkat ediniz.

Araştırınız. Cihazınız LPG (tüpgaz) ve doğalgaz ile çalışabiliyor mu? Dönüşümleri kolayca yapılabiliyor mu?

Araştırınız. Kombi cihazı ISO 9002 ve TSEK standartlarına haiz mi?

Araştırınız. Kombi cihazı çevre dostu mu? Çevreye zararlı azot oksitlerin emisyon oranı düşük mü? ÖKOTECH amblemi var mı?

Tüm araştırmaları yaptıktan ve cihaz markasına karar verdikten sonra ana firmayı arayarak bölgenizdeki yetkili ana bayii öğreniniz. Cihazı herhangi bir yerden alarak başka bir tesisatçıya kesinlikle monte ettirmeyiniz.

Cihazı yetkili bayiden alarak mutlaka yetkili bayiye monte ettiriniz. Unutmayınız ki yetkili bayiler bu konuda özel olarak eğitilmişlerdir. Yetkili bayiler olabilecek montaj hataları mevcut ise gidermekle yükümlüdürler. Aksi takdirde her marka cihazın montajında dikkat edilecek birkaç püf noktanın ihmalinde hem sistem hem de cihazda maliyeti çok fazla olabilecek arızalar meydana gelecektir. Lütfen bu konuya dikkat ediniz ve ihmalkar davranmayınız.

Yetkili bayinin cihaz ve doğalgaz uygulaması hakkındaki bilgi ve tecrübesinin yeterliliğine dikkat ediniz. Firma yetkilisi ve ustalarının sertifikalı olup olmadığına bakınız. Tavsiye ve referanslara dikkat ediniz. Daha önce yapılmış bir sistemi ve cihazı kullanan tüketiciyi ziyaret edip mutlaka bilgi alınız.

Cihazların sadece fiyatına bakmayınız. Unutmayınız ki, fiyatı belirleyen malzeme kalitesi ile hizmetin kalitesidir. Cihaz fiyatının, üzerindeki malzeme ve emniyet düzeneklerinin kalitesiyle; verilecek yedek parça ve servis güvencesiyle; cihazın tasarruflu, uzun olmasıyla orantılı olmasına dikkat ediniz. Ucuz olanı değil, kullandıkça size ucuza gelecek olanı seçiniz.

Elektronik ateşlemeli olmasına mutlaka dikkat ediniz. Otomatik kontrol setleriyle hem tasarruflu kullanım hemde konforlun bir kullanım sadece elektronik ateşlemeli kombilerde mümkündür. Ayrıca sürekli pilot alev sarfiyatı olmadığından daha tasarrufludurlar.

Kombi cihazı kullanmaya başlayınca firma ile bakım sözleşmesi imzalayınız.

Firmanın yetkili servisleri dışında kesinlikle cihazlara müdahale ettirmeyiniz.


Kombi fiyatları

VAILLANT İLE CAN GÜVENLİĞİNİZ GARANTİ ALTINDA!!

VAILLANT CİHAZLARI İLE ÖLÜMCÜL BİR OLAY YAŞAMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR!

Vaillant’da can güvenliğiniz ve emniyetiniz her zaman ön planda tutulmaktadır. 128 yıldır sadece Almanya’da üretilen Vaillant Kombi ve Kazanlarının %90 malzemesi de Vaillant’ın kendi fabrikalarında üretilmektedir. Üretimin her aşamasında kalite
kontrole tabi tutulan Vaillant cihazları bugün Avrupa’da 35 milyon insan tarafından 30 yılın üzerinde problemsiz olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve çok ileri teknolojiyle üretiliyor olmasıdır. Vaillant’ın tüm cihazları DIN, ISO 9001, ISO 9002 ve CE normlarına sahiptir.

Vaillant cihazlarının en önemli özelliği emniyet sistemleridir. 30 yıldan fazla size hizmet verecek Vaillant Kombi ve Kazanlarının emniyet sistemleri de cihazın ömrüne eşdeğer hassasiyetle tasarlanmıştır. Başka hiçbir cihazda olmayan bu özellikler sayesinde can güvenliğiniz uzun yıllar garanti altına alınmıştır. Şimdi Vaillant’a özgü bu özel emniyet sistemlerini inceleyelim:


VAİLLANT KOMBİLERDE bulunan baca gazı sensörünün özel yapısı ile can güvenliğinize kesin çözüm. Vaillant’ta baca gazı sensörü aspirin termostat olmayıp, ömrü sınırlı değildir. Vaillant baca gazı sensörü yıllarca problemsiz çalışır. Vaillant’ta baca gazı sensörünü iptal edemezsiniz, iptal etseniz bile cihaz çalışmaz. Kısacası Vaillant’ta bacanız çekmiyor diye emniyet
sistemi ortadan kaldırıp cihazın çalıştırılması ve hayatınızın tehlikeye sokulması mümkün değildir. Üstelik baca gazı termostadı yıllarca sonsuz ömre sahiptir. Çünkü Vaillant baca gazı sensörünün sıcaklığa göre değişen iki adet direnci (PTC), kablo ile elektronik karta bağlanmıştır. Baca gazı sensörü bir problem olduğunda cihazı 15 dakika da bir sürekli kontrol eder ve sizi emniyete alır. Baca gazı sensörü sonsuz ömürlü ve özel 15 dakikada bir cihazı sürekli kontrol eden elektronik devresi ile can güvenliğinizi kesin olarak emniyete alır.

Yine Vaillant kombilerde sirkülasyon pompası çalışmadan gaz yolu açılmaz. CİHAZINIZ ÇALIŞMAZ. Özel emniyet sistemi sayesinde daha sizi olası bir arızanın başında emniyete alır. Yetersiz su emniyeti tamamen elektronik kart ve sensörlerin ortak çalışması sayesinde sağlanmakta ve cihaz kuru yanmaya ve aşırı ısınmalara karşı kesin olarak emniyet altına alınmıştır.

Vaillant kombilerde en son görev yapan limit termostad da asprin termostad değildir. Yani Vaillant kombideki en son emniyeti sağlayan termostadın da ömrü sonsuzdur. Üstelik bu termostad içinde sıvı bulunan özel bir sistemdeki sıvının genleşmesi
prensibi ile çalışır. Olası bir tehlikeli durumda cihazı komple durdurur, bir daha istensede hiç kimse çalıştıramaz; kısacası sizi emniyete alır. Ancak servisin müdahalesi ile cihaz tekrar çalışabilir. Bu cihazı en son komple kilitleme sistemi Vaillant kombinin can güvenliğinize verdiği önemin bir göstergesidir.

Tüm Vaillant kombileri düşük su basıncı emniyet sistemine sahiptir. Tesisat su basıncınız düştüğünde cihazınız çalışmaz.

Tüm Vaillant cihazları otomatik kontrol setleri ile donmaya karşı emniyetlidirler.

Patenti Vaillant’a ait BY-PASS sistemi ile pompa arızası minimuma indirilmiştir.

Tüm Vaillant cihazları Vaillant Yetkili servisleri tarafından tesisat dahil kontrol edildikten sonra devreye alınmaktadır.

Vaillant’a özel servis sistemi ile özel servis araçlı cep telefonlu servis teknikleri ile 24 saat arıza bakım servis garantisi verilmektedir.

Vaillant Tüketici Club ile cumhuriyet altınları, seyahatler, armağanlar ve özel birçok hediye alabilirsiniz.

Kombi fiyatları Kombi fiyatları

VAILLANT SERVİS NEDEN MERKEZDEN YAPILIYOR?

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur. Tüketicinin memnun olduğu bir
ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür.

Vaillant olarak en uzun ömürlü, en kaliteli, en tasarruflu ve en emniyetli cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir. En iyi servis hizmeti nedir, isterseniz bunu inceleyelim.

En iyi servis hizmeti en yaygın servis hizmeti demek değildir. Her semtte servis istasyonu olan bir firma düşünün. Bu firma birden fazla servis hizmetini veren yetkili servislerini ne ölçüde eğitip, kontrol edebiliyor? Siz bu servislerden yardım istediğinizde evinize zamanında gerçekten işten anlayan, konusunda uzman bir personel gelebiliyor mu? Siz yardım istediğinizde, bu servis birimi talebinizi garanti dahili ya da harici diye gözden geçirip, daha çok ücret alabileceği garanti harici işe öncelik verebiliyor mu? Siz yardım istediğinizde, sizin cihazınızın servis ücreti, hizmet verdiği diğer markanın servis ücretlerine göre daha düşük ise önceliği diğerine veriyor mu? Evinize gelen servis elemanı cihazı yerinden söküp atölyeye götürmek isteyecek mi? Bu durumda kaç gün sıcak su ve ısıtma konforundan mahrum kalabileceksiniz? Size hemen şimdi geliyorum diyen setteki servisiniz kaç gün sonra veya siz kaç kere aradıktan sonra nihayet birisini gönderebilecek? Siz bu sürede arızalı cihazınız ile soğukta nasıl bekleyeceksiniz? Tüm bu olası soruları değerlendirdiğinizde servis biriminin yaygın olmasının, yani her köşe başında bir servis istasyonu olmasının pek önemli olmadığı görülür. Önemli olan servisin ticari zihniyetten uzak, eğitimli ve konusunda uzman hizmet anlayışıyla tüketiciye yaklaşmasıdır. Verilen günde randevusuna giden, tüketicinin probleminin yerinde ve anında çözen, güler yüzlü, özel servis araçlı, cep telefonlu, özel teçhizatlı, temiz, bakımlı ve ciddi bir servis, iyi bir servistir! Tüm bu özellikler Vaillant servisin temel özellikleridir. Vaillant servis sorununuzu gününde, ticari zihniyetten uzak, uzman, güleryüzlü ve eğitimli teknikleriyle, ciddi ve disiplinli bir çalışma anlayışıyla çözer. Vaillant servis sistemi, bilgisayar kontrollüdür ve tüm tüketicilerimiz bilgisayarlarda tek tek takip edilir ve servis atamaları bilgisayarlarca otomatikman gerçekleştirilir.

En iyi servis hizmeti, ana firma ile muhatap olabilmektir. Vaillant hem üretici hem de kendi ürününe hizmet anlayışı ile servis veren bir firmadır. Kendi cihazını tanıyan, tüketici memnuniyeti için her türlü fedakarlığı benimseyen cihaz ve tesisatını daha
devreye alırken en başta kendi koyduğu 64 maddelik tesisat şartnamesine göre kontrol eden bir firmanın servis hizmetinin de farklı olacağı kendindir. Tüketici olarak hem cihazda, hem serviste uzun yıllar ana firma ile yani üretici ile muhatap olma garantisi yalnızca Vaillant’tadır.

En iyi servis hizmeti, eve geldiğinde kendisine ek iş çıkarmayan ve buradan başka nasıl para kazanabilirim diye düşünmeyen servistir. Merkezi kontrolle verilen Vaillant servisi ticari zihniyetten uzak olduğu için, sadece işimi en iyi ve en kısa sürede yaparak tüketici memnuniyetini sağlar.

SONUÇ: Vaillant merkezden bilgisayar kontrolü; özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile 24 saat içinde kendi cihazlarının ilk çalıştırma, servis, bakım ve yedek parça hizmetlerini verir. Her tüketici özel software programı sayesinde birebir takip edilir. Mobil atelye şeklindeki servis araçları her bölgede sürekli hizmete hazırdır. Tüm servis elemanlarımız cep telefonlu olup, ticari zihniyetten uzak, tüketici memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla, zamanında kapınızı çalarlar. En iyi servis, Tüketici memnuniyetini saplamaya yönelik, kontrolü ana firmanın elinde olan, ticari zihniyetten uzak servistir. Örnek mi? Vaillant servis ........... Çünkü

“Biz işimizi biliriz, işimiz tüketici memnuniyetidir”

Kombi fiyatları
« Önceki Sayfa Sonraki Sayfa »

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda Kalite Politikası İnsan Kaynakları Referanslar Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Site Değerlendirme Anketi İGDAŞ Yetki Belgesi 766

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Vaillant Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Servis 444 2 888 İzolasyonun Önemi Ekonomik Isınma Yöntemleri Hafta Sonu Evlerine Tavsiye Kombi Seçimi İGDAŞ Doğalgaz Neden Vaillant Broşür ve Kullanma Klavuzu
Vaillant Kombi Protherm Kombi Klima Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat Site Haritası İletişim

Bağdat cad. Kaptan sok. Huzur apt. No:1/3 Maltepe-İSTANBUL Tel: +90 216 383 39 11 Faks: +90 216- 441 88 33

www.uysas.com © UYSAŞ Tesisat İnşaat - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET 2010   |   Yasal Uyarı

UYSAŞ Tesisat Facebok UYSAŞ Tesisat Twitter UYSAŞ Tesisat Blogger