Faydalı Bilgiler

Vaillant Kombi Vaillant Klima Vaillant Ürünleri Protherm Kombi Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat İletişim
Vaillant Kombi, tesisat, kalorifer, doğalgaz tesisatı
Anasayfa › Faydalı Bilgiler vaillant kombi kazan klima kombiler kalorifer tesisat montaj ısıtma
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler Faydalı Bilgiler

Sayfamız Hazırlık Aşamasında

Kombi fiyatları Kombi fiyatları Kombi fiyatları Kombi fiyatları

Faydalı Bilgiler

Vaillant Kombi Montaj Kontrol Listesi

KOMBİLER İÇİN TESİSAT KONTROL LİSTESİ GAZ GRUBU GAZ GRUBU (doğalgaz için ) Gaz açma belgesi mevcut mu ? (Cihaz değişikliğinde Gaz kuruluşundan onaylı mı ?) Gaz kaçak testi yapıldı mı ? ( Köpük sprey ile) LPG SIVI GAZ KULLANIMINDA : Tüpler için ortam sıcaklığında uygun bir yer seçildi mi ? ...devamı »

Vaillant Yoğuşmalı Kombi Montaj Kontrol Listesi

GAZ GRUBU Gaz açma belgesi mevcut mu ? (Cihaz değişikliğinde Gaz kuruluşundan onaylı mı ?) Gaz kaçak testi yapıldı mı ? (Köpük sprey ile) PROPAN KULLANIMINDA : Gaz girişi için otomatik kilitleme sistemli bir gaz alarm cihazı takıldı mı? Yoğuşmalı cihazlar butan gazlı tank ve tüp gaz ile ...devamı »

Vaillant Servis 444 2 888

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ & VAİLLANT SERVİS 444 2 888 %100 Tüketici Memnuniyeti'ni sağlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye, Tüketicilerimizin bizimle daha kolay ve hızlı iletişim kurabilmesi için Servis Müdürlüğü bünyesinde bir Call Center Bölümünü oluşturmuştur. Call Center'in amacı, Vaillant Tüketi ...devamı »

İzolasyonun Önemi

Isıtma işlemi yapılacak mekanda ısı yalıtımının önemi Kalorifer sisteminde hangi yakıt kullanılırsa kullanılsın , yakıtın tasarruflu kullanılması ısıtılacak mekanın yalıtım durumuna bağlıdır.yalıtımlı mekan ile yalıtımsız mekan arasında yakıt tüketimi açısından en az %50 fark olacaktır.bu yüzden ıs ...devamı »

Ekonomik Isınma Yöntemleri

Kalorifer kullanıcılarının sistemi ekonomik çalıştırmaları için tavsiyeler 1- Kışın insanlar bol ve kalın giysilerle, vücut ısısının dışarıya atılmasını önlerler. Normal bir insan, 2,5 m2 bir deri alanına sahiptir. Hareket halinde kışın 100 kcal/h dışarıya enerji atar. Bol giysilerde vücutla dış ha ...devamı »

Hafta Sonu Evlerine Tavsiye

Su hacmi az olan (Panel - Alüminyum gibi) radyatörler seçilmelidir. (Isıtma süresini kısaltmak ve evden çıktıktan sonra daha az artık ısı bırakmak için) - Radyatörlerin kış aylarında ortamdaki nemden boyaları bozulabilir. Zor boyanan çelik vb. radyatörler yerine fırın boyalı radyatörler veya alüm ...devamı »

Kombi Seçimi

KOMBİ CİHAZI SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR: Araştırmacı olunuz. Tüm firmaların kombi cihazları ile ilgili yetkililerden veya bayilerinden tatmin edici bilgiler alarak cihazları tanıyın. Araştırmacı olunuz. Çevrenize, dost ve akrabalarınıza, kısaca kombi cihazı kullanan tanıdık ...devamı »

İGDAŞ Doğalgaz Faydalı Bilgiler Nedir Tanımı açıklaması İGDAŞ Doğalgaz

İGDAŞ web sitesi: www.igdas.com.tr İGDAŞ Acil: 187 DOĞALGAZ KULLANMAK NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAR Doğalgaz,kömür, linyit, fuel oille kıyaslanmayacak oranda pratik ve temiz bir yakıttır.Doğalgaz, kokusuz,kül ve artığı olmayan, aynı zamanda güvenli bir yakıttır.Yapacağınız çok basit; Düğmeye basın, ...devamı »

Neden Vaillant

* Vaillant 1874'den beri üstün Alman teknolojisi ile tüketicilerine hizmet vermektedir. * Tüm Vaillant servis teknikerleri Vaillant'ın maaşlı personelidir. * Vaillant kombiler anında sıcak su üretir. * Vaillant Kombiler sabit sıcaklıkta su üretir. * Vaillant sadece cihazlarıyla değil, tesisat da ...devamı »

Broşür ve Kullanma Klavuzu

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Sonraki Sayfa »

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda Kalite Politikası İnsan Kaynakları Referanslar Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Site Değerlendirme Anketi İGDAŞ Yetki Belgesi 766

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler Vaillant Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Montaj Kontrol Listesi Vaillant Servis 444 2 888 İzolasyonun Önemi Ekonomik Isınma Yöntemleri Hafta Sonu Evlerine Tavsiye Kombi Seçimi İGDAŞ Doğalgaz Neden Vaillant Broşür ve Kullanma Klavuzu
Vaillant Kombi Protherm Kombi Klima Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Mekanik Tesisat Site Haritası İletişim

Bağdat cad. Kaptan sok. Huzur apt. No:1/3 Maltepe-İSTANBUL Tel: +90 216 383 39 11 Faks: +90 216- 441 88 33

www.uysas.com © UYSAŞ Tesisat İnşaat - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET 2010   |   Yasal Uyarı

UYSAŞ Tesisat Facebok UYSAŞ Tesisat Twitter UYSAŞ Tesisat Blogger